Hiv virusu taşımayan biriyle arkadan ilişkiye girmem durumunda viruse yakalanma ihtimali var mı?

Hiv virusu taşımayan biriyle an*l ilişkiye girmem durumunda viruse yakalanma ihtimali var mı? yüksek mi ?

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki yakalanma ihtimali var enfeksiyona hem de vaginal ilişkiye göre daha yüksek oranda