HLA B27 POZITIF, B51NEG. Ayrıca C.Trachomatis IGM sonuç pozitif

Merhabalar nasılsınız?HLA-B MOLEKÜLER TIPLENDIRME (DÜŞÜK ÇÖZÜNÜRLÜK) testi yapıldı sonuç B*27POZITIF, B*51NEG. ayrıcaC.TRACHOMATİS IGM SONUÇ pozitif 1,33 değerleri çıktı ben pek anlamıyorum açıklayabilirseniz sevinirim teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : HLA B27 Ankilozan spondilit ve romatoid artritte destekleyici bir bulgudur. C. trochmatis pozitifliği ile ilgili de aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. http://tahlil.com/chlamydia-igm-ve-igg