Hocam 2 senedir evliyim ve cocuk sahibi olamiyorum

hocam 2 senedir evliyim ve cocuk sahibi olamiyorum ve adet gunlerim hep 2 ve 3 gun gec oluyor ve şimdide 16 gundur adetim gecilmiş ve kan tahlili bide gebelik testi yaptım bişey cıkmadı doktura gittim adet olmak icin ilac verdi ama olmadım hemile kalma ihtimalım varmı

Tahlil.com Cevabı : Ayrıntılı olarak eşiniz ve sizin tetkiklerinizin yapılması gereklidir..