Hocam 20 gün önce eş cinsel bir ilişki yaşadım ve o kadar çok pişman oldum?

Hocam 20 gün önce eş cinsel bir ilişki yaşadım ve o kadar çok pişman oldum.Sonra nette kan verirkn dolduruln bir formda 'böyle bir ilişki yaşadıysanz kan vermektn vazgeçn' diye bir yazı okudum.Tam da bugün arkdşm kan vermemi istedi bir ve reddettim. Hıv tahlil sonucum negatif çıkarsa kan verblr miyim.

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki sonucunuz normal çıkarsa verebilirsiniz.Eğer ilişkiniz korumasız ise risk altındasınız, kan verme aşamasında bunu belirtin sizden gereken tahlilleri isteyecekler ve yönlendirmeleri yapacaklardır.