Hocam 24 yaşındayım. lökosit(wbc) 2,10 eritrosit (rbc) 4,65. Bu sonuçların hepsi düşük görünüyor sebepleri sizce nelerdir

Hocam 24 yaşındayım.lökosit(wbc) 2,10 eritrosit (rbc) 4,65 hematokrit(hct) 39,20 lenfosit mutlak sayısı (lymph#) 0,95 monosit oranı(mono%) 0,40 Bu sonuçların hepsi düşük görünüyor sebepleri sizce nelerdir , saygılar...

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle tetkikinizi tekrarlatın, eğer yine düşük çıkarsa hematoloji tarafından araştırılmalıdır..