Hocam 3-4 Yıl Önce Eş Cinsimle Bir 15-30 saniyelik bir cinsel ilişkiye girdik?

Hocam 3-4 Yıl Önce Eş Cinsimle Bir 15-30 saniyelik bir cinsel ilişkiye girdik. Arkadaşım Önceden Hiç cinsel ilişki yaşamamış bende yaşamadım. Aids Hastalığı Bulaşabilirmi ?(Kanama-Boşalma Olmadı) Hem Aids Olsaydı arkadaşta Bir Kaç Belirti Olmazmıydı ?

Tahlil.com Cevabı : AİDS cinsel ilişki ile bulaşabilir, virusu taşıyan kişide herhangi bir bulgu olmayabilir, bu konuda tereddüt yaşıyorsanız test yapmanızı öneririz..