Hocam 4 gün gecikmeyle adet oldum. Adetimin 1. günü test yaptım negatifti. 5 veya 6 gün sürdü sizce üstüne görme olabilir mi? Hamilelik riskim olabilir mi hala?

Tahlil.com Cevabı : Gecikmeli de olsa normal bir adet kanaması olmuşsanız hamile olamazsınız. Üstüne görme ve adet kanamasını ayırt etmek için tıklayın.