Hocam 56 gün önce şüpheli ilişki yasadım ilişkiden 3. gün sonucu yapılan elisa testi sonucum HBs-AG : 0,4615 Antı-HCV: 0,179

Hocam 56 gün önce şüpheli ilişki yasadım ilişkiden 3. gün sonucu yapılan elisa testi sonucum HBs-AG : 0,4615 Antı-HCV: 0,179 Antı-HIV: 0,343 ilişkiden 56.gun elisa test sonucum HBs-AG : 0,35 Antı-HCV: 0,03 Antı-HIV: 0,23 hocam ikisi arasında fark var bunun sebebi nedir hastalık bulasmısmıdır

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.Kafanızı gereksiz ayrıntılarla meşgul etmeyin.