Hocam 6 haftalık gebeyim tiroid değerlerim şu şekilde

Hocam 6 haftalık gebeyim tiroid değerlerim şu şekilde ST3 2.98 (2.5-3.9) ST4 0.82 (0.61-1.12) TSH 0.03 (0.34-5.6) Tsh düşük t4 t3 normal ama bebekte ve bende bir sıkıntı oluşturur mu ilaçlık bir durum var mı ne yapmam gerek lütfen yard. Olursanz sevinirim şimdiden ilginz için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Evet TSH değeri düşüklüğü gebelerde önemlidir, endokrinoloji uzmanına gitmenizi öneririz..