Hocam 9. aylık kızımın

hocam 9. aylık kızımın kan testi sonucu şöyle: lökosit:3.4 trombosit:119 şu anda da bacaklarında kırmızı benekler oluştu doktor bize çocuk hematoloji bölümüne gitmemizi söyledi karşımıza nasıl bir senaryo çıkabilir?

Tahlil.com Cevabı : Çok büyük bir ihtimalle geçirilen bir viral enfeksiyon sonucu bu durum oluşmuştur. Daha ayrıntılı tetkikler yapılması uygundur..