Hocam adem dönemini 2 ay gectim ilk tahlillerde sonuc 0.1 cikti tekrar bir test yaptirdım?

Hocam adem dönemini 2 ay gectim ilk tahlillerde sonuc 0.1 cikti tekrar bi test yaptirdm 1.2 cikti adet sokturucu verdi almadm değerin yukselmesi ne anlama gelir baş dönmesi ve mide bulantisi da sık sık yaşadığım seyler. Bi cvp verirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Regliniz iki ay boyunca gecikiyorsa mutlaka bir kadın doğum uzmanıyla görüşmelisiniz.