Hocam adet dnemim biteli 1 hafta oldu ve durduk yere göğsüm sisti koltuk altıma dogru bi hassasiyetlik oluştu

Hocam adet dnemim biteli 1 hafta oldu ve durduk yere göğsüm sisti koltuk altıma dogru bi hassasiyetlik oluştu daha 20 yaşındayım ve bekarım kontrol ettm ve kitle fln yok ama yinede kanser riski varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar kısa sürede gelişen şişliklerde kanser en son düşünülür.Bir genel cerrahi uzmanına başvurabilirsiniz muayene için