Hocam arkadan ilişki yaptım bakireyim ve vajinal birleşme olmadı fakat boşaldığında spermi geldi mi ?

Hocam an*l ilişki yaptım bakireyim ve vajinal birleşme olmadı fakat boşaldığında spermi geldi mi emin değilim bunun üzerine 3kez adet gördüm ilk adetim ilşkiden hemen sonra oldu ve yoğundu fakat son iki adetim 3.gününden itibaren azalıyor normalde 4.günümde azalmaya başlardı3kez üstüne görme olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür.Ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumunda gebelik olasılığından söz edebiliriz.Bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinizde en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....