Hocam bakireyim surtunme ile bosalma olmadan iliski yasadim 19 gun once?

Hocam bakireyim surtunme ile bosalma olmadan iliski yasadim 19 gun once .iliski oldu 27 saat snra ella ictim.ardindan bugune kadar 5 gebelik testi denedim negatif. Adet duznsizlgim var 2.5 aydir olmuyrum .halen olmdim gebelik olma durumu varmi sizce?

Tahlil.com Cevabı : Durumunuzu gebelik testi yaptırarak netleştirebilirsiniz. Regl gecikmesi devam ederse mutlaka bir kadın doğum uzmanına başvurun.