Hocam banyoda sperm akan yerin ustune 1tas su doktum spermin gidip gitmedigini bilmiyorum hamile kalınır mı?

mrb hocam banyoda sperm akan yerin ustune 1tas su doktum spermin gidip gitmedigini bilmiyorumve ciktiktan 5 dakika sonra giren bir bayanin vajinasina ihtimal de olsa bulasan sperm hamile birakirmi

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamilelik ihtimali yoktur..

a******* :

nişanlımla ters ilişkiye girdik çok fazla kanama oldu ve içine boşalma olmadı belime boşaldı ilişkiden 5-6 gün sonra adet gördüm ama bu ay gecikti hamile olma riski var mıdır

Cevap:

Kanamanızın nereden olduğunu belirtmeniz gereklidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.