Hocam bebeğimiz bir aylık ve sonuçları böyle ? sizce sıkıntı var mı? FT4 sonuç: 1,25 birim: ng/dL?

Hocam bebeğimiz bir aylık ve sonuçları böyle ? sizce sıkıntı var mı? FT4    sonuç: 1,25     birim: ng/dL     min-max: 0.61 - 1.12 TSH     sonuç: 2,3     birim: µIU/mL     min-max: 0.34 - 5.60

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.