Hocam ben 24 yaşındayım idrar tahlili yaptırdım sonuçlar ph 6 keton + nitrit pos lokosit esteraz +++?

Hocam ben 24 yaşındayım idrar tahlili yaptırdım sonuçlar ph 6 keton + nitrit pos lokosit esteraz +++ lokosit 49 kültür tahlil sonucu ise üreyen mikroorg.Escherichia coli amoxicilin-clavulpnicacid<=4/2 ampicilin-sulbaktam<=4/2 cefazoln<=4 nitrofurantin<=16 norfloxacine<=2 tazobactampiperacilin<=4/4

Tahlil.com Cevabı : Kültürde üreyen mikroorganizmaya uygun antibiyotik doktorunuz tarafından önerilmelidir..