Hocam ben ankaradan onur spor yapiyorum ve kan üre azot um yuksekti cevap gelmedi lutfen hocam

Hocam ben ankaradan onur spor yapiyorum ve kan üre azot um yuksekti

Tahlil.com Cevabı : Özellikle protein alanlarda kas geliştirmek amacıyla bu değerler yüksek çıkabilir.Doktorunuza danışmadan fazladan protein almayın ve bol su için.