Hocam ben bir senelik evlıyım eşimde varıkosel cıktı üroloji eşime tribestan ilacını önerdi

Hocam ben bir senelik evlıyım eşimde varıkosel cıktı üroloji eşime tribestan ilacını önerdi ve 6ay kullanmasını soyledi reglme 7gün var sol kasıgımda damar gıbı atıyor ayrıca karnımda bi çalışma göğüslerim ve akıntım krem gıbı uyuyorum devamlı

Tahlil.com Cevabı : Eşiniz üroloji siz de kadın doğum bölümünde muayene ve takiplerinizi sürdürünüz.