Hocam ben bir yil on ay once cinsel ilişki yasadim

Hocam ben bir yil on ay once cinsel ilişki yasadim bir ay once iki üniversite hastanesinde antihiv testi oldum sonuçlar negatif çıktı bi sıkıntım da yok ama şunu hatırlıyorum ilişkiden sonra belim de soğukluk olmuştu oda bi hafta olmuştu sadece korkacak bişey var mi testlik bi durumum kaldi mi

Tahlil.com Cevabı : Cinsel ilişki ile sadece HIV bulaşmaz, birçok hastalık olabilir, enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olmanızı öneririz..