Hocam ben esimle ters iliki yasadim bi kac defa bundan dolayi surekli ne yiyorsam tuvalte gidiyorum ?

Hocam ben esimle ters iliki yasadim bi kac defa bundan dolayi surekli ne yiyorsam tuvalte gidiyorum ters iliski yasadigim icin olabilir mi ne yapmam gerek bunu sorunu gidermek icin lutfen yardimci olun bana tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız sorunun an*l ilişki dışında nedenleri olması çok daha olasıdır. Mutlaka ilgili alanda doktora başvurarak gerekli tahlilleri yaptırmalısınız.