Hocam ben kansızlık ve b12 düşüklüğü ile doktora gittim tsh için kan verdim o daha çıkmadı bide tiroid ultrosan çekti sağ lop 39*14*15 sol lop 39*14*18 mm ?

Hocam ben kansızlık ve b12 düşüklüğü ile doktora gittim tsh için kan verdim o daha çıkmadı bide tiroid ultrosan çekti sağ lop 39*14*15 sol lop 39*14*18 mm isthmus kalınlık 4mmdir sağ lop altta polde 6mm kist,8 mm çapında hipoekojen nodül izlendi. trioid parankim ekojenitesi homojen ve normal

Tahlil.com Cevabı : Kan sonuçlarınızla birlikte değerlendirilmelidir..