Hocam ben kiz arkadasimla 5 ay once iliskiye girdim ve 4 ay adet gordu ama adetinde 5 veya alti gun gecikme oluyor?

Hocam ben kiz arkadasimla 5 ay once iliskiye girdim ve 4 ay adet gordu ama adetinde 5 veya alti gun gecikme oluyor ama adet goruyor iki defa test yaptim negatif cikti hamilelik ihtimali var mi kafayi yemek. Uzereyim yardim.olursaniz sevinirim........

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası regl görüldüyse hamlelik ihtimali ortadan kalkar.