Hocam ben nişanlım ile sürtünme yolu ile temasa girdim ama benım penısım onun vajınası ıle yuzeysel temas kurdu?

Hocam ben nişanlım ile sürtünme yolu ile temasa girdim ama benım penısım onun vajınası ıle yuzeysel temas kurdu sadece ama sureklı yokladım zevk suyu geldımı dıye yınede tereddutteyız adet olması gerekıyordu adetı 2 gun aksıyordu bugun 3 uncu gun zevk suyu cıktı ve hamılemı kaldı acaba? tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : 2-3 gün sonra tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.