Hocam ben tam kansayımı yaptırdım hemoglobin 21,1 çıktı?

mrb Hocam ben tam kansayımı yaptırdım hemoglobin 21,1 çıktı 2 haftada birdefa bi ünite kan veriyorumm 22 yaşındayım cevabınız için şimdiden tşk ederim

Tahlil.com Cevabı : Hemoglobin değeriniz çok yüksek çıkmış.Sigara içenlerde ce yüksek rakımlı bölgelerde yaşayanlarda olabilir.Mutlaka bir hematoloji uzmanına başvurun