Hocam benim 23 mayısta adetim başladı haziran 13 de bir hafta erken tekrar adetim geldi

Hocam benim 23 mayısta adetim başladı haziran 13 de bir hafta erken tekrar adetim geldi bir sonraki adetim 16 temmuzda başladı ve şimdi 31 temmuzda tekrar kanamam başladı 22 haziranda evlendim ve düğünümden önce hasimato tiroidı oldugumu öğrendim antikor 55 geldi tsh t3 t4 normal sizce ne yapmaliyim

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji ve kadın hastalıkları tarafından muayene edilmelisiniz..