Hocam benim ellerim ve ayaklarım hiç ısınmıyor yataktan kalktığımda terlemiş oluyorum ?

Hocam benim ellerim ve ayaklarım hiç ısınmıyor yataktan kalktığımda terlemiş oluyorum saçlarım alnım sırılsıklam ama ellerim ve ayaklarım adete buz kesilmiş sıcak suya koyuyorum gene ısınmıyor halsizlik var ve çabuk yoruluyorum sizce sorun nedir

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık veya başka bir problem olabilir, tahlillerinizin yapılması gereklidir..