Hocam benim RBC 5,83 HGB 17,5 kan verecektim kan vermedim araştırılmasını istedim. Nedir durum?

Hocam benim RBC 5,83 HGB 17,5 kan verecektim kan vermedim araştırılmasını istedim.Dün hocaya gözüktüm 1 tüp kal aldılar yine hoca bana belirtileri söyledi ve aynısı oluyor ama ben ona olmuyor dedim. Belirtiler ayaklarda ağrı ve duştan çıkınca kaşıntı, aşırı halsizlik uyku oluyor hocam nedir durum?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzla yeniden konuşup tüm bulgularınızı doğru olarak anlatmalısınız, kemik iliğiniz de kan yapımı fazla olabilir, araştırılmalı ve tedavi verilmelidir..