Hocam benm bir sene önce şüpheli korunmasız bi ilişlim oldu ve bu ilişki sırasında birlikte olduğum bayan adet gördü.

Hocam benm bir sene önce şüpheli korunmasız bi ilişlim oldu ve bu ilişki sırasında birlikte olduğum bayan adet gördü. Korkumu yenip gidip test oldum. Sonuçlarım : Anti HBs POZİTİF (Değer: 520,11), Anti HCV NEGATİF (Değer: 0,09) , Anti HİV NEGATİF (Değer: 0,10) , HBs II NEGATİF(Değer: 0,10) herşey tmm da Anti HBs'nin pozitif olması kafamı karıştırdı, sizce sonuçlarım normal mi? ޞžimdidn teşşkrler.

Tahlil.com Cevabı : Anti HBS positifliği Hepatit B ye karşı bağışıklık belirtisidir. HIV ile ilişkisi yoktur.