Hocam bir iki haftayı bulan adet düzensizliğim var?

Hocam bir iki haftayı bulan adet düzensizliğim var. Beklediğim adet süresinden bir iki gün önce kotla sürtünerek ilişki yaşadık ama erkek arkadasımda bosalma olmadı. Adetim ilişkiden sonra 12 gün gecikti ve oldum. İdrar testi de adet olmadan bir iki gün önce negatif çıktı ama ben yine de korkuyorum?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet görmüşsünüz. Testiniz de negatif çıktı. Korkmanıza gerek yok. Hamilelik durumunuz görünmüyor.