Hocam bu tahlil sonucu 8 yaşındaki kızıma ait yorumlarmısınız

 Hocam bu tahlil sonucu 8 yaşındaki kızıma ait yorumlarmısınızFT3 5,88................(2,8-5,2) FT4 1,92................(0,97-1,67) TSH 2,06................(0,27-4,2)

Tahlil.com Cevabı :  Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.