Hocam bugün yolda yürürken dalgılıma geldi elimi duvara sürttüm

hocam bugün yolda yürürken dalgılıma geldi elimi duvara sürttüm elim çizildi duvar a baktıgımda kanın kurumuş şekli vardı acaba o kansa ve hivli ise elimi çizdiği için elimeden hiv geçer mi

Tahlil.com Cevabı : Sizin tüm sorularınızı yeniden inceledik ve psikiyatriye gitmenizi öneriyoruz...

d********* :

hocam benimki psikilojik değil yalnız bilgi olarak net bir bilgim olmadıgı için herşeyi soruyorum nasıl bulaş oldugunu neye dikkat etmem gerektiğini bilirsem bu sorulara gerek kalmayacak

Cevap:

AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı  bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.