Hocam depresyondayım ne olur cevaplayın hocam ben sevgilimle tek eşli ve bende tek eşliyim ve arkadan ilişkiye girdik ve bosalma olmadı

Hocam depresyondayım ne olur cevaplayın hocam ben sevgilimle tek eşli ve bende tek eşliyim ve an*l ilişkiye girdik ve bosalma olmadı buna ragmen ılıskıden 1 ay sonra ıkı taraflı test yaptırdık ıkımızde sonuclar normal Sizce teste gerek varmı hocam ��

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda panik olmanıza gerek yok.Doktorunuz istemedikçe başka teste gerek bulunmuyor.