Hocam eliza test sonuçları bölümünde ; ANTİ HCV(ELİSA)= 0,14(Negatif) ml 0,00?

Hocam eliza test sonuçları bölümünde ; ANTİ HCV(ELİSA)= 0,14(Negatif) ml 0,00 – 0,99 ANTİ HIV(ELİSA) 0,04(Negatif) ml 0,00 – 0,99 HBsAG(ELİSA) 0,00(Negatif) ml 0,00 – 0,99 yazıyor bu değerlerden ne anlamalıyım hocam. Aıds belirtisi var mı ya da başka bir bulaşıcı hastalık yardımlarınız bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızın hepsi negatif çıkmış.Herhangi bir probleminiz yok.