Hocam erkek arkadaşımla korunarak bi ilişki yaşadık boşaldıktan sonra tamamen temizlendik.?

 Hocam erkek arkadaşımla korunarak bi ilişki yaşadık boşaldıktan sonra tamamen temizlendik. korunmadan ben üstüne çıktım erkek arkadaşımdan zevk suyu geldi gibi ama beni kaldırdıktan sonra oldu.1 hafta gecikme oldu karın ağrım var hamile kalma riskim varmıdır yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma riskiniz düşük ama 1 haftalık gecikme olmuş bir test yapmanızda fayda var.