Hocam erkek kendi prostat sıvısını diline değerse ağızında da çürük diş gibi bir şey varsa hiv virüsü geçer mi?

Tahlil.com Cevabı : Geçmez

p******** :

Merhabalar.20 yaşında meme ca geçirmiştim. Şuan 30 yasindayim. 6 haftalik hamileligim var.idrar testinde bol bakteri, epitel hücre 8 , lokosit 12 çıktı. Strip ile yazan bölümde glukoz negatif yazıyor. Kanda RBC 5.56 PDW 21.3 üre 12.8 çıktı. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Cevap:

İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir, idrar kültürü yaptırmanızı ve sonucuna göre tedavi almanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

f************* :

Merhaba hocam.
Nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Zevk suyu rahmin dudaklarına değdi diye şüpheleniyoruz. Adeti 21 haziranda olması gerekir di olmadi. Ilac alsa faydası olur mu.

Cevap:

Düşük bir ihtimal fakat gebelik testi yapmanızda fayda var.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.