Hocam esimle ikiskiye girdik yanliz bosalma yokk ve kan testi yaptrdikk betahcg: 0,24

Hocam esimle ikiskiye girdik yanliz bosalma yokk ve kan testi yaptrdikk betahcg: 0,24. Normal ve 0,5-5 diye ciktii yanluz hala korkuyrum cnku 3 gn.geckti adetim .hmilemiyim degilsem pki neden hla reggil olamiyorumm

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre m hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?