Hocam hemogram ve tit yaptırdım aç karnına. Sonuca göre doktor gebelik yok dedi

Hocam hemogram ve tit yaptırdım aç karnına. Sonuca göre doktor gebelik yok dedi ama ben yine de size sormak istiyorum. kan ve idrarda hangi ölçütleri size iletmem gerekir.

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinizi ve adet gecikmesi olup olmadığını belirtmelisiniz..