Hocam içtiğimiz yada yediğimiz şeyde hiv kan varsa bize bılaşırmı birde elimde aşırı yıkamaktan kaynaklanan çatlak ve yarıklar var

Hocam içtiğimiz yada yediğimiz şeyde hiv kan varsa bize bılaşırmı birde elimde aşırı yıkamaktan kaynaklanan çatlak ve yarıklar var yediğimiz içtiimiz şeydaki kan buraya değerse hiv bılaşırmı 15 gün oldu boğazlarım ağrıyor lef şişti hiv belirtisimi yardım edin sizin değerli görüşleriniz çokönemli

Tahlil.com Cevabı :  Herhangi bir tahlil sonucu sormamışsınız.Ancak merak ettiğiniz konularla ilgili olarak sitemizde bir çok yazı yayınladık ve soru cevapladık.Dilerseniz merak ettiğiniz konulara dair sitemizdeki yazılarımızdan yararlanabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....