Hocam İdrar testi sonuçlarımda eritrosit hücresi 13. Lokosit 3. Kan testimde Neu# 1.97 . HTC 35.8. , PLT?

Hocam İdrar testi sonuçlarımda eritrosit hücresi 13. Lokosit 3. Kan testimde Neu# 1.97 . HTC 35.8. , PLT 188, GGT 9, hsCRP 0.23, Sedimentasyon 10. Doktorum bağışıklıkla ilgili birşeylerden bahsetti. Kadınlarda görülen. 24 yaşında bir bayanım. Fmf testi yapıldı daha almadım. Teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : İdrarda rbc olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir, bu durumda ultrason, radyolojik bazı tahliller, idrar kültürü gibi ilave tanı yöntemlerine ihtiyaç olabilir.