Hocam iki gün önce erkek arkadaşım ile arkadan ilişki yaşadım?

Hocam iki gün önce erkek arkadaşım ile an*l ilişki yaşadım . ben onun üstündeydim içime boşaldı, ben panikle kalktım sperm vajinama temas ettiyse hamile olma ihtimalim var mı?? ilişkiden sonra vajinamı yıkadım..

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz var. Bu yüzden adetinizde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.