Hocam iki yıldır geniz akıntısı var doktorlar alerjik olabileceğini söyledi Yaptırdığım kan tahlillerinde göze çarpan değerler plt 95 pdw 16.3 eos 4,20

Hocam iki yıldır geniz akıntısı var doktorlar alerjik olabileceğini söylediYaptırdığım kan tahlillerinde göze çarpan değerlerplt 95pdw 16.3eos 4,20değerleri yorumlayabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı :

Burada dikkat çeken sonuç plt düşüklüğü. PLT yani trombosit testiniz düşük, hematoloji doktoruna danışmalısınız.