Hocam ilişkiden 16 gün sonra(Adet kanaması günlerinde) beta hcg kan testi değeri 1.5mlU/ml çıktı?

Hocam ilişkiden 16 gün sonra(Adet kanaması günlerinde) beta hcg kan testi değeri 1.5mlU/ml çıktı. Gebe olunmaması için bu değerin 0 çıkması gerekmiyor muydu? Bu tarihte bu değer gebe olunmaması için kesin sonuç verir mi, yoksa şüpheyle yaklaşıp tekrar test yaptırmalı mıyız?

Tahlil.com Cevabı :  Gebelik testi ile ilgili fazla bir bilginiz olmadığı anlaşılıyor size önerimiz aşağıdaki linkteki yazıları dikkatli bir şekilde okumanız.Sorunuzdan da bir şey anlayamadığımızdan cevap veremedik.http://tahlil.com/tag/gebelik-testi