Hocam ilişkiden 50 gün sonra evde yapılan gebelik testi negatif ise güvebilir miyim?

Hocam ilişkiden 50 gün sonra evde yapılan gebelik testi negatif ise güvebilir miyim? Hocam nette bazı kişiler kan ve idrarda 4 5 ay beta hcg çıkmadığı halde 4.5 aylık hamile olduğunu söyleyenler var.

Tahlil.com Cevabı : Evet güvenebilirsin hamilelik yoksa Beta HCG de yoktur, hamilelik varsa Beta HCG de vardır.