Hocam iyi Günler Dışkıda Kan Gelmesi Nedeni ile Yaptırdığım Test Sonuçları Yorumlar mısınız? teşekkürler Gaitada Gizli Kan Aramasi Negatif ?

Hocam iyi Günler Dışkıda Kan Gelmesi Nedeni ile Yaptırdığım Test Sonuçları Yorumlar mısınız? teşekkürler Gaitada Gizli Kan Aramasi Negatif Gaitada Amip-Giardia Aramasi Negatif CA-19-9 0,8 Referans araligi IU/mL N ( 0.0 -0,35 )

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda sorun görünmüyor, ancak muayene olmanızı da öneririz..