:Hocam iyi günler.Bundan yaklaşık 30 gün önce ve 1 hafta önce şüpheli ilişki yaşadım.

Hocam iyi günler.Bundan yaklaşık 30 gün önce ve 1 hafta önce şüpheli ilişki yaşadım.Bugun doktora gittim ve durumu anlattım kan tahlili istedi.Yukarıda belirttiğiniz çabuk belli olan testten değil mi ondan mı bilmiyorum benden tahlil istedi sonuçlar:HBsAgQ2 0.14 _HIV-Ag/Ab 0.17 Anti-HCV 0.04 nrmalmi

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.