Hocam iyi günler,Regl olduktan 15 gün sonra,regl olmadan önceki sancılara benzer bi sancı yaşadım ama regl olmadım, ondan sonra 4-5 gün kasıklarımda ağrı oldu v

Hocam iyi günler,Regl olduktan 15 gün sonra,regl olmadan önceki sancılara benzer bi sancı yaşadım ama regl olmadım, ondan sonra 4-5 gün kasıklarımda ağrı oldu ve doktora gittim kan ve idrar tahlili yaptı, enfeksiyon var dedi, BHCG 1.25 Negatif çıktı, regl olmama şuan 6-7 gün var ama bugün sırt ağrısıyla uyandım.Hamile miyim?Yada sadece enfeksiyon mu var BHcg 1.25 hamilelik değilse neden 0 değil

Tahlil.com Cevabı : Vajinal enfeksiyonlarda bu tip şikayetler olmaktadır. Gebelik test sonunuz negatif yani gebelik yok anlamındadır. Bhcg değerinin sıfır olması gerekmekte diye bir şey yok. Önemli olan referans aralığıdır ve referans aralığı baz alınarak yorumlanır. Bu yüzden gebelik yönünden endişe duymanıza gerek yok.Bu süreçte ve sonrasında bol bol su tüketmeye özen gösterin