:Hocam kız arkadaşım geçen hafta bugün adet gördü bugün 7. gün hala adeti bitmedi neden olabilir gebelikle ilgili bir şey olabilir mi?

Hocam kız arkadaşım geçen hafta bugün adet gördü bugün 7. gün hala adeti bitmedi neden olabilir gebelikle ilgili bir şey olabilir mi ilaç ta kullanmıyor adeti zaten düzensiz 15 gün geç oldu şimdide adet oldu bitmiyor neden olabilir

Tahlil.com Cevabı : Adet kanamasının devamlılığının hamilelikle bir ilgisi yoktur aksine hamileliğin oluşmadığını gösterir. Adet kanaması bir süre daha devam ederse sebebini öğrenmek için ilgili bölüme gitmenizi öneririz.