Hocam kolay gelsin adetime bir hafta var kan testi yaptırdım sonuç <5 referans 0_5.0 gebelik var mı sizce

Tahlil.com Cevabı : Test sonucu negatif ancak ilişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme olması veya şüpheli kanama (farklı renkte ve lekelenme şeklinde) olması durumunda testin tekrarlanmasında fayda var