Hocam kolay gelsin şüpeli ilişkiden 21 gün testlerim enfeksiyon hastalıkları uzmanı bu testleri yaptırdı?

Hocam kolay gelsin şüpeli ilişkiden 21 gün testlerim enfeksiyon hastalıkları uzmanı bu testleri yaptırdı . HBSAG < 0.10 0-1 ANTİ-HBS> 1000.00 MLU/ML <10 NEGATİF ANTİ-HCV < 0.02 0-1 VDRL NEGATİF NEGATİF ANTİ HIV (1&2) ANTİKOR 0.12 0-1 Hocam Yorumlarsanız cok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiv